Menü Kapat

Pergola Teras Kapama

Otomatik Pergola Tente olarak adlandırdığımız teras kapama yöntemi özel bir gerdirme şeklinde çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlüdür ve her türlü mekana uyum sağlayabilir.

Otomatik Pergola Tente; Kafe ve restoranların dış mekanlarında, konutların bahçe ve teras kapanışlarında her mevsim kullanım imkanı sağlar. Raylı tente sistemleri, üç katmanlı dayanıklı kumaş sayesinde yazın sıcağından ve güneşin zararlı ışınlarından, kışın yağmur ve olumsuz hava koşullarının etkilerinden korur. Raylar ve alt takımlar sessizdir ve bakım gerektirmez. Uzaktan kumanda ile kumanda edilen raylı tentenin açılıp kapanması çok pratiktir. Kullandığımız motor 5 yıl garantilidir.

Raylı tente modeli etrafına çeşitli kapatma sistemleri uygulanarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir. Böylelikle yaz sıcağında mekanlarınız tamamen açılırken, kışın zor hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam haline gelmekte ve size 4 mevsim açık hava keyfi sunan estetik ve kullanışlı bir alan halini almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir