Menü Kapat

Mutfak Tadilatı

Mutfak tadilatı hizmetimiz mutfağınızda gerekli olan boya işlemi, mutfak dolaplarının değiştirilmesi tadilat işlemlerini kapsayabilir. Mutfak tezgahının değiştirilmesi, mutfak fayanslarının yenilenmesi işlemlerini tadilat çalışmalarında sıkça gerçekleşen çalışmalar arasındadır. Tadilat çalışmaları komple mutfak tadilatı şeklinde olabileceği gibi yanlızca mutfağınızın belirli bir kısmında tadilat çalışması da isteyebilirsiniz. Mutfak tadilat maliyeti gerçekleşen işlemlere göre değişebilmektedir. Mutfağınızda yalnızca mutfak tezgahınızın değiştirilmesini isterseniz maliyetiniz buna göre çıkacaktır. 

MUTFAK DOLABI MODELLERİ

Mutfak dolabı modelleri mutfak tezgahınızla ve mutfağınızın renkleriyle ahenk içerinde olmalıdır. Mutfak tadilatı çalışmalarımızda müşterilerimizin genelinde özellikle mutfak dolabı seçiminde kafa karışıklığı olduğunu gözlemliyoruz. Mutfak tadilatı için bizimle iletişime geçen müşterilerimize özellikle mutfak dolabı için ekonomik, estetik ve akılcı çözümler üretmeye özen gösteriyoruz. Müşterilerimize önerdiğimiz mutfak dolabı her şeyden önce kolay ve ergonomik kullanım sağlamalıdır. Mutfak dolaplarında sürekli kullanılan aksamlar (dolap kapıları gb.) dayanıklılığı yüksek olmalıdır. Dayanıklı aksamlar mutfak dolabı seçimi için en önemli kriterlerden biridir çünkü uzun ömürlü bir mutfak dolabı için dayanıklı aksamlar önemlidir. Mutfak tadilatı çalışmalarımızda Country mutfak dolabı yoğun olarak tercih ediliyor. Country mutfak dolabı özellikle büyük mutfaklarda oldukça güzel bir etki bırakıyor.

Mutfak tadilatı çalışmalarımızda trendlerden, geçmişte yapılmış ikonsal tasarımlardan yararlanırız. İkea mutfak, Koçtaş mutfak gibi markaların hazır mutfak çalışmalarına bakarız. Mutfak tadilatı için yapılmış özel görsel programlar vb. kaynaklar çalışmalarımızda bize yardım eden unsurlardır. Tadilat çalışmalarımız için bütün tasarımsal unsurları harmanlayarak ortaya en doğru çözümü çıkarmaya çalışırız. Mutfak tadilatı kendi içerisinde her ne kadar bağımsız olarak görülse de evin diğer bölümleri ile bir bütünlük içerisinde düşünülmelidir.
Tadilatta.com tarafından yapılan tadilat çalışmaları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı yürütülmektedir. Tadilatta.com mutfak tadilatı çalışmalarında her müşterisinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliğe sahiptir ve her tip mutfak tadilatı çalışmalarını projelendirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.