Menü Kapat

Çatı İşleriniz Emin Ellerde

Öncelikle çatı nedir? Dilerseniz bu konuda kısaca bilgi verelim. Çatı, binaların en üst kısmına verilen isimdir. Binaların en üst kısmı olduğu için direk dış dünya ile temas etmektedir. Bundan dolayı binayı dış etkenlerden koruyabilmek adına çatı yükseltilerek çeşitli malzemelerle (kiremit vb.) kapatılmaktadır.  

Hizmetlerimiz hakkında…
Çatısı akıtan binalarınızda, ustaca dokunuşla tadilat, tamirat gerekirse sıfırdan çatı çalışmaları yapıyoruz. Çatılarınızda uzmanlıkla yaptığımız çalışmalar; Çatı tadilat, çatı kaplama, sıfırdan çatı yapımız, çatı izolasyon, çatı aktarma, çatı tadilat, çatı tamirat, çatı ustası temini olarak sıralayabilirz. İstanbul içinde aynı gün tadilat çalışmalarını başlatabiliyoruz. İstanbul’un bütün ilçelerinde çatı ustası kadromuz vardır ve sizlere en profesyonel himeti vermek için kurumsal bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İstanbul’un heryerinde çatı ustası…
Tadilatta.com çatınızın ihtiyaç duyduğu çalışmaları uzmanlıkla yerine getirebilecek usta kadrosuna sahiptir. Usta kadromuzla İstanbul geneli hizmetinizdeyiz. İstanbul’un her ilçesinde usta kadromuz mevcuttur ve çatı konusunda ihtiyaç duyacağınız tadilat, tamirat veya sıfırdan çatı yapım işleri için akılcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.