Menü Kapat

Kadıköy Çatı Tadilat

Çatı tadilat işinde müşterilerimize sunduğumuz alternatifler. Çatı tadilat, çatı kaplama, çatı izolasyon. Çatı tadilat kaplama çalışmalarımız; Shigle çatı kaplama, membran çatı kaplama, ondüline çatı kaplama uzun ömürlü ve ekonominize katkı sunar. Çatı tadilat izolasyon çalışmalarımızla ısı sorunu yaşadığınız binalarınızda yaşadığınız sorunları çözümlüyoruz.

Metal çatı iskeleti, ahşap çatı iskeleti, çatı izolasyon, bina izolasyon, çatı katı, ev tadilatı çalışmalarında ekonomik ve profesyonel çözümler. Arayın görüşelim.

0507 972 40 64
0543 698 90 99

Çatı tadilat aşamaları; Çatıda tadilat yapılacak alanların belirlenmesi. Kiremit çatılarda tadilatta kiremit aktarma çatı tadilatının aşamalarından biridir. Ondüline çatı kaplama, ondüline çatı kaplama izolasyon. Onduline çatı kaplama yöntemi yeni nesil çatı kapama yöntemlerindendir. Uzun ömürlü ve uzun vade ekonomisini düşünen çatı kapama işlerimizde tavsiye etmekteyiz. Eternit tarzı kapama malzemelerinde yaşanan, kırılmalar onduline malzemede yaşanmayacaktır. Çatı kaplama kullanılan diğer bir yöntem olan shingle çatılar esnekliği ile eğimi fazla olan çatılarda tadilatta.com uzmanlığı ile uygulancaktır.

Binalarınızda ihtiyaç duyduğunuz çatı tadilatı, izolasyon çalışmaları, çatı katı, çatı penceresi, teras kapama seçenekleri tadilatta.com olarak hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.