Menü Kapat

Boyacı Ustası

Evlerinizde, yaptıracağınız boya badana çalışması konusunda maksimum özen gösteririz. Boya işini yapacak olan boyacı ustası herşeyden önce tadilatta.com uzmanlığını yansıttığının farkındadır. Yapacak olduğu boya badana çalışmalarında önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Evinizin duvarlarında yapılacak olan boya badana çalışmasında tadilatta.com uzmanlığını seçtiğinizde kendinize işinin usta bulmuş olacağınızdan emin olun. Tadilatta.com boya badana çalışmalarını müşteri memnuniyeti hedefi ile yapar.  Boya badana işlemini gerçekleştirebilecek geniş bir kadromuz vardır. İstanbul’un her ilçesinde boyacı ustası barındıran bir yapıya sahibiz. İşinin ehli boyacı kadromuz sayesinde müşterilerimize hızlı ve ekonomik hizmet verebiliyoruz. Boya badana fiyatları m2 üzerinden hesaplanabilir veya yapılacak çalışma için komple fiyat çıkarılabilir. Tadilatta.com boya badana maliyetlerinde kaliteli hizmeti uygun maliyetlerle müşterileri ile buluşturmayı hedefler. İstanbul genelinde boyacı ustası ihtiyacınız da 1 günlük zaman diliminde karşılıyoruz. 

Boyacı Ustası Yapacağı İşlemler; Boya badana işlemlerine başlamadan önce duvarların hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Örneğin boyacı ustası salon kısmında tadilat yapacaksa boyanması istenmeyen alanlar maskeleme yapılır ve böylece eşyaların yanlışlıkla boyanması engellenir. Boya badana çalışmasına başlamadan önce yapılacak bir diğer işlem ise duvardaki pürüzlerin temizlenmesidir. Ustası boya badana yapacağı duvarda zemin temizleme yanında eğer varsa hataları da gidermelidir. Boya badana işleminde karşılaşılabilecek hatalar neler olabilir? Duvarda bulunan delikler, çatlaklar vb. sorunlar boyacı ustası için sorun teşkil edebilecek hatalardır. Boya badana çalışmasında istenilen sonuçların alınabilmesi için duvarda karşılaşılabilecek tüm bu sorunların giderilmesi gerekmektedir. Duvar zemininde yapılan ilk işlemlerin ardından temizleme, düzenleme sonunda sıra duvara astar boyanın vurulmasına gelir. Boyacı ustası duvara astar vurur çünkü seçilen renk duvarda ancak bu şekilde doygun olarak görülebilir.
Boya badana maliyetleri; Boyacı ustası ve boya badana maliyetleri boya badana yapılacak alanın büyüklüğü, kullanlan malzeme gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Ev içerisinde yapılacak boya badana işlemi için fiyat tarifesi iskele kurarak yapılacak olan çalışmaya göre farklılık arz edebilir. Tadilatta.com bütün tadilat çalışmalarında kaliteli uygun hizmet ve uygun fiyat politikası benimser.

Tadilat İşlerinizde Uzman Çözümler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.