Menü Kapat

Boya Badana

Boya badana, tadilat çalışmalarının en kolay kısmıdır ve bundan dolayı da maliyeti diğer tadilat uygulamalarına oranla daha uygun olmalıdır. Tadilatta.com geniş ustası kadrosu İstanbul içi boya ve badana işlerinizi 1 günde başlatmaktadır. Usta kadromuzun geniş olması yapılacak olan çalışmada fiyatların daha uygun olabilmesine imkan tanımaktadır. Tadilatta.com kendisine gelen taleplerde ekonomik ve uygun çözümü bulmak için en yakın ustasını müşterisine yönlendirmektedir. Bu sayede zaman ve lojistik avantajını müşterilerine maliyetleri düşürerek yansıtmaktadır. Boya badana çalışmalarımızda toplam tadilat üzerinden fiyatlandırma yapabileceğimiz gibi müşterimizin isteğine göre m2 üzerinden de fiyatlandırma yapılabilmektedir. 

İstanbul’un bazı ilçelerinde yapmış olduğumuz çalışmaları aşağıda görebilirsiniz.

Ev boyama hizmetimizde müşteri memnuniyeti ilk kuralımızdır. Ustalarımızın yaptığı tadilat çalışması sonunda müşterimizle bizzat görüşerek müşterimizin görüşlerini alırız. Evinizde veya işyerinizde boya badana işleriniz için tadilatta uzmanlığına güvenebilirsiniz.  Hizmetlerimizi müşterilerimize en iyi şekilde vererek akıllarında kalıcı olmak isteriz. Çalışmalarımız sırasında kullandığımız alçı ,boya ve diğer malzemeler tamamen müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirleriz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizde amacımız müşterimizin aldıkları hizmetlerden memnuniyet duyarak tadilatta.com hizmetlerini yakın çevrelerine tavsiye etmeleridir. 

Badana boya çalışmasını ne zaman yaptırmalıyım? Evlerinizin duvarlarında bulunan renklerden sıkıldığınızda, mobilya değişikliklerinde (çünkü genelde duvar rengi ve mobilyalar birbirleriyle uyumlu olmaları istenir) badana boya çalışması isteyebilirsiniz. Bunlar biraz keyfe keder durumlardır. Bazı durumlar vardır ki bunlar daha mecburi durumlardır. Nedir bu mecburi durumlar? Eski binalarda ısı yalıtımında yaşanan sorunlardan dolayı evlerin duvarlarında bulunan boyalarda kabarmalar, deformeler görülebilir. Bu durumlarda boya badana çalışması yapılması insan sağlığı ve bina sağlığı açısından önem taşır. Evlerimizin içerisinde soluduğumuz hava ile duvarlarımız bir hayli etkileşim içerisindedir. Duvarlarımızda bulunan boya ne kadar sağlıklı ise soluduğumuz hava aynı oranda sağlıklı olacaktır. 

Tadilat İşlerinizde Uzman Çözümler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.