Menü Kapat

Alçıpan ustası ve alçıpan işleri yapımı

Alçı işleri ve alçıpan ustası hizmetimiz İstanbul ve tüm Marmara bölgesi, Karadeniz bölgesini kapsamaktadır. Alçı, alçıpan İşleri, alçı sıva, alçıpan uygulamaları, alçı sıva alçıpan ustası hizmetlerimiz garanti kapsamında yapılmaktadır.

ALÇI ALÇIPAN İŞLERİ

Alçı ve alçıpan temel yapı malzemelerindendir. Ev ve iş yerlerinin duvar ve tavan kaplama malzemesi olarak tercih edilen alçıpan, hafif ve darbelere karşı sağlamlığıyla az olması sebebiyle ağırlıklı olarak iç mekânlarda kullanılmaktadır.

Hafif ve esnek olması sebebiyle deprem anında patlama ve yıkılma riski olmayan alçıpan, çökmelere karşı da avantaj sağlar. Ayrıca alçıpan yangın anında yarım saate kadar dayanıklılığıyla önemli avantajlar sağlamaktadır.
İki karton arasına uygulanan alçı olan alçıpan, bu yüzden su, nem ve rutubetten uzak ortamlarda tercih edilir.

ALÇI ALÇIPAN UYGULAMALARI

İçerisinde bulunan ph değeri insan vücuduyla aynı olan alçıpan bakteri üretmezken, kullanıldıkları mekânların nefes almasını sağlar. Alçıpan aynı zamanda mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar, ortamın nemini dengeler. Alçı alçıpan uygulamaları.

ALÇIPAN, ASMA TAVAN
Alçı sıva, alçıpan uygulaması, ev, işyeri, ofis ve mağazalar için kullanışlı, şık ve modern dekoratif çözümler sunar. Genellikle iç mekânlarda yerden duvara kadar her alanda tercih edilebilen alçıpan, asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

Kolaylıkla monte ve demonte edilen alçı ve alçıpan ile yoğun olarak asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi kabartma ve tavan süsleme uygulamaları yapılmaktadır.

Tadilat ve Dekorasyon olarak tüm alçı sıva ve alçıpan işlerinizde uzman alçı alçıpan ustası ekibimizle özgün çözümler üretmekteyiz. Marara bölgesi, Karadeniz bölgesi ve talep olması doğrultusunda tüm Türkiye’de her türlü alçı alçıpan işlerinizde eksiksiz ve kaliteli hizmet veriyoruz. Alçı alçıpan uygulamaları, Alçı alçıpan işleri, Alçı alçıpan ustası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir