Menü Kapat

Akrilik Mutfak Dolabı Modelleri

Akrilik mutfak dolapları modern ve şıktır. Parlak ve pürüzsüz yapılarıyla en çok tercih edilen mutfak dolabı modelleri arsındadır. Akrilik mutfak dolapları çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır.

Akrilik Mutfak Dolabı Modelleri

Akrilik-Mutfak-Dolabi
Akrilik-Mutfak-Dolabi-2
Akrilik-Mutfak-Dolabi-4
Akrilik-Mutfak-Dolabi-5
Akrilik-Mutfak-Dolabi-3

Akrilik Mutfak Dolaplarının Avantajları

Çizilmeyen kapaklardır. Suya karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Çok iyi bir kaliteye sahiptirler. Parlak ve mat olarak iki tarzda da üretilebilir. Parlak malzeme, ayna gibi çok şık durmaktadır. 

Ham MDF levhanın üzerine akrilik parlak folyonun eklenmesiyle yapılan bir kapak türüdür. İki tür akrilik kapak vardır; birincisi boya türü, ikinci melamin türüdür. Melamin; MDF üzerine yapılan bir kaplamadır. Bu kaplama kapağı güçlendirdiği için, çizilmeler karşı önemli avantaj sağlamaktadır.
Bir diğer akrilik kapak türü de, Akrilik panel olarak bilinen ve İtalya’ da üretilen akrilik kapaktır. İç yüzü ve dış yüzü 2 milim kalınlığındadır. Bu kapağın en büyük avantajı su geçirmeye karşı dayanıklı olmasıdır. Uzun yıllar yıpranmadan, çizilmeden kullanılabilir. Fiyatları biraz yüksektir.
Akrilik günümüzün en yangın mutfak dolabı modellerinin başında gelmektedir. Bir çok artısı vardır. Uzun yıllar kullanılabilirler, çizilmeme özelliğine sahiptir, kolay temizlenirler, hijyeniktir, sağlıklıdır. Fiyatları biraz yüksek olsa dahi sunulan kaliteye değecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.