Menü Kapat

Ekonomik tadilat çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

Tadilat çalışmaları yaparak yaşadığınız alanları yeniliyor ve değerini arttırıyoruz. Prof. ve ekonomik tadilat çalışmalarımız; Komple ev tadilatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, çatı tadilatı. Tadilat çalışmalarınız için bizimle iletişime geçin.

Mutfak Tadilat

Mutfak tadilatı hizmetimiz mutfağınızda gerekli olan boya işlemi, mutfak dolaplarının değiştirilmesi tadilat işlemlerini kapsayabilir. Mutfak tezgahının değiştirilmesi, mutfak fayanslarının yenilenmesi işlemlerini tadilat çalışmalarında sıkça gerçekleşen çalışmalar arasındadır.

DAHA FAZLA

Banyo tadilat

Banyo tadilatı çalışması; boyama işi, banyo fayans kaplaması, lavabo kısmında yapılacak düzemlemeler, duşa kabin düzenlemesi ve banyoda bulunan klozetin tadilatı çalışmalarını kapsayabilir. Banyo yenileme çalışmalarımızla banyolarınızı keyifle zaman geçireceğiniz alanlar haline dönüştürüyoruz.

DAHA FAZLA

Komple Ev Tadilatı

Evimde hangi alanlarda tadilat yaptıracağım? Ev yenileme çalışmaları evinizin salonu, mutfağı, banyosu veya komple ev yenileme şeklinde olabilir. Tadilat çalışmasının en başında evimizde

DAHA FAFLA

Shingle ( Şıngıl) Çatı

Eğimi fazla olan binalarda kullanımı yaygın çatı sistemidir. Tadilatta.com ekonomik çatı çözümleri shingle
( şıngıl )  çatı kaplama ile akıtan, yalıtıma ihtiyacı olan binalarınızda yeni nesil single çatı kaplama yöntemini uzmanlıkla uygular.

 

Onduline Çatı / Çatı Modelleri

Onduline çatı sistemi kolay uygulanır, ekonomik ve uzun ömürlü çatı kapatma yöntemidir. Oldukça hafif olan bu çatı kaptama yöntemi binalara fazladan yük oluşturmaz. Özellikle eski binalarda hafif oluşundan dolayı tercih edilen bir çatı kapama yöntemidir.

DAHA FAZLA

Kiremit Çatı

Kiremit çatı kapama çatı, ülkemizde en fazla tercih edilen çatı kaplama yöntemidir. Kiremit çatı kaplamanın en önemli avantajı fiyat avantajıdır. Diğer çatı kaplama sistemlerine oranla daha ekonomik bir çatı kaplama yöntemidir. Tadilatta.com profesyonel ekibi ile kiremit çatı kapama çalışmalarını uzmanlıkla yapmaktadır.

DAHA FAZLA

Çatı Penceresi

Çatı penceresi bir çok amaç için kullanılabilir. Örneğin çatınızda oluşturduğunuz yaşam alanı (ki buna çatı katı da denmektedir) bu yaşam alanından dış dünyaya açılan büyük bir pencere olabilir veya tavan ve çatı arasında kalan alanı aydınlatmak ve havalandırmak amacıyla küçük bir pencere de olabilir. Çatı pencereleri oldukça fonksiyonel olarak tasarlanabilmektedir ve uygulandıkları alanlarda gerçek anlamda işleri kolaylaştıran, işe yarayan tasarımsal ve kullanışlı bir üründür. 

DAHA FAZLA

Teras Kapama

Evlerimizde yaz, kış nefes almamızı sağlayan yerlerdir teraslar. Evlerimizin teraslarının yazın güneş ışığından kışın kardan muhafaza olması için yapılan teras kapama çalışmaları bizleri modern dünyanın sıkışıklığından kurtarır ve adeta kapalı alanlara hapis yaşadığımız hayatımızı değiştirebilmek için bize bir şans verir. Evlerinizin uygun olan her alanı terasa çevrilebilir. Balkonlar, çatı katları kısacası her alanda teras ve teras kapama çalışmaları uygulanabilmektedir.
Teras Kapama Örnekleri İçin Tıklayınız

Tadilat yapılarak yenilenmesi gereken çatı kapama çalışmalarında öncelikle mevcut çatının sorunlu kısımlarının kaldırılması gerekmektedir.  Çatının kırılan, akıtan kısımlarının kaldırılmasından sonra sıra kaldırılan kısımların yenileri ile değiştirilmesi işlemine gelir. Çatı tadilatında dikkat edilmesi gereken bir önemli nokta da çatı kolon ve iskelet sisteminin sağlamlığıdır. Yeni nesil çatı kapama sistemlerinde çatı taşıyıcı, iskelet sistemine çok fazla yük binmese de kiremit çatılarda çatı iskeletine binen yük çok daha fazladır. Çelik çatı yapımı, ahşap çatı yapımı, eskiyen çatıların tamiratı, çatı tadilatı ve çatı izolasyonu çalışmalarında uzman ekibimize güvenebilirsiniz. Çatı yapım için gerekli bütün çalışmaları uzmanlıkla yerine getiriyoruz.